Read Houston, mamy problem by Katarzyna Grochola Free Online


Ebook Houston, mamy problem by Katarzyna Grochola read! Book Title: Houston, mamy problem
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 8.54 MB
The author of the book: Katarzyna Grochola
Edition: Wydawnictwo Literackie
Date of issue: October 2012
City - Country: No data
Loaded: 1927 times
Reader ratings: 6.1

Read full description of the books:Katarzyna Grochola zmienia front! Czytelnicy z pewnością będą zaskoczeni, gdyż bestsellerowa pisarska bohaterem swej najnowszej książki uczyniła… mężczyznę!
Szykuje się pełna przygód, zaskakująca powieść – jak zwykle utrzymana w błyskotliwym, pełnym humoru stylu – która nie tylko z pewnością podbije serce dotychczasowych czytelniczek Katarzyny Grocholi, ale ma szansę zdobyć nowych fanów – także wśród mężczyzn.
Bohaterem powieści jest Jeremiasz, sympatyczny i błyskotliwy trzydziestodwulatek, który znalazł się na tzw. życiowym zakręcie. Jest piekielnie zdolnym operatorem filmowym, ale okazał się zbyt prawy i bezkompromisowy, by zrobić karierę w filmie. Nie ma pracy, przędzie więc cienko, a kredyt za mieszkanie spłacać trzeba. Bo przecież nie może mieszkać z matką, która ciągle wtrąca się w jego życie. Jeremiasz wie dużo o kobietach, ba! wie o nich wszystko, a może nawet więcej, bo gdzie się obróci, tam jakaś pani – a to matka, a to sąsiadka z piętra, a to córka sąsiadki, a to Zmora mieszkająca piętro niżej, a to kumpela, z którą można pogadać jak z najlepszym przyjacielem. A wszystkie od niego czegoś żądają i każda sprawi mu jakaś niespodziankę.


Download Houston, mamy problem PDF Houston, mamy problem PDF
Download Houston, mamy problem ERUB Houston, mamy problem PDF
Download Houston, mamy problem DOC Houston, mamy problem PDF
Download Houston, mamy problem TXT Houston, mamy problem PDFRead information about the author

Ebook Houston, mamy problem read Online! Urodziła się w lipcu 1957 roku w Krotoszynie. Obecnie mieszka pod Warszawą z córką, kotami i psem. Zanim zajęła się literaturą pracowała m. in. jako salowa, korektorka, aktorka, dyrektor składu celnego, a nawet jako konsultantka w biurze matrymonialnym. Pracowała też jako specjalista ds. szkoleń w fundacjach demokracji lokalnej oraz jako pomoc cukiernika.
Jej sztuka „Kot mi schudł” otrzymały po cztery nagrody na konkursie dramaturgicznym Tespis 2000, a „Kot mi schudł” w 2001 zdobył Grand Prix pierwszego Krajowego Festiwalu Słuchowisk Polskiego Radia i Teatru Telewizji w Sopocie w kategorii spektakli radiowych. Jest laureatką wielu nagród, m.in. nagrody „AS” EMPiK-u w 2001 i 2002 roku oraz nagrody wydawniczej „IKAR” w 2001. W 2002 r. wspólnie z Andrzejem Wisniewskim wydała książkę "Związki i rozwiązki miłosne".
Już bardziej prywatnie boi się wojującego feminizmu i jest przeciwna stawianiu przy garach faceta, który nie lubi i nie umie gotować. Wolałaby, żeby poszedł do szopy naprawiać rower.

Ukochana książka Grocholi to Mistrz i Małgorzata, a ideałem mężczyzny jest Mistrz.


Reviews of the Houston, mamy problem


JUDE

Total disappointment

SEBASTIAN

Why are you asking to write a phone number?

ISABELLE

An interesting book that says more than you can fit

AARON

Interesting look on the other side

MEGAN

A book that has changed and continues to change my life for the better!
Add a comment
Download EBOOK Houston, mamy problem by Katarzyna Grochola Online free

PDF: houston-mamy-problem.pdf Houston, mamy problem PDF
ERUB: houston-mamy-problem.epub Houston, mamy problem ERUB
DOC: houston-mamy-problem.doc Houston, mamy problem DOC
TXT: houston-mamy-problem.txt Houston, mamy problem TXT